Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Biskup Tarnowski Andrzej Jeż wręczył nominacje na pierwsze parafie dziesięciu neoprezbiterom naszej diecezji

Posłani kapłani przyjadą do tych parafii w ostatnich dniach sierpnia. Dwóch z nich trafi do parafii na terenie naszego powiatu.
1. BOCHNIA, św. Pawła – Ks. mgr Adrian HERETYK
2. MARCINKOWICE – Ks. mgr Krystian JANICZEK
3. LUBCZA – Ks. mgr Marcin KUMOR
4. BRZEŹNICA k. Dębicy – Ks. mgr Gabriel MATRAS
5. TARNOWIEC – Ks. mgr Dawid MĄKA
6. BRZESKO, Miłosierdzia  Bożego – Ks. mgr Stanisław MICHAŁCZAK
7. CZERMIN – Ks. mgr Michał PAJOR
8. PUSTYNIA – Ks. mgr Patryk PAJOR
9. SZALOWA – Ks. mgr Rafał SEKUŁA
10. CHOMRANICE – Ks. mgr Mateusz SKOWRON
Źródło: Diecezja Tarnowska

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.