Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Festyn w Nagawczynie z okazji Dnia Dziecka

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca 2023r na placu Rekreacyjno – Sportowym w Nagawczynie.

W programie:
*Koncert podopiecznych Studia Muzykomania
*Dmuchańce, konkursy, animacje dla dzieci przygotowane przez Firmę Maniaimprezowania
*Pyszny poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Nagawczynie
*Pokazy ratownictwa OSP Nagawczyna

Organizatorzy:
Sołtys, Radna Gminy Dębica Agata Wiater
Rada Sołecka
Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica
Studio Muzykomania
OSP Nagawczyna
Koło Gospodyń Wiejskich w Nagawczynie
Gmina Dębica
Projekt realizowany w ramach II Otwartego Konkursu Ofert Gminy Dębica
Wstęp wolny!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.