Previous
Next
Previous
Next

Kraj. 108 punktów karnych dla motocyklisty!

Policjanci z piekarskiej drogówki po pościgu zatrzymali 20-letniego mieszkańca Radzionkowa, który kierując motocyklem, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i podjął próbę ucieczki. Mężczyzna nie zważał na znaki drogowe i inne pojazdy na drodze. Motocyklista został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Wczoraj po 18.00 policjanci z piekarskiej drogówki podczas, podczas kontroli ruchu przy przejściu dla pieszych, postanowili zatrzymać do kontroli drogowej motocyklistę jadącego w stronę Bytomia. Kierujący jednośladem zignorował sygnał mundurowych i gwałtownie przyśpieszył, omijając policjanta. Stróże prawa ruszyli w pościg za motocyklistą, który nie zwracając uwagi na sygnały świetlne i dźwiękowe, kontynuował ucieczkę ul. Miarki, a następnie DW 911, popełniając przy tym szereg wykroczeń oraz powodując zagrożenie na drodze. Policjanci w rejonie stacji benzynowej przy DW 911, zajechali radiowozem drogę motocykliście i kończąc jego szaleńczą jazdę. Jak się okazało, kierujący jednośladem 20-latek miał już na swoim koncie sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie został on doprowadzony do prokuratora, który zastosował wobec niego policyjny dozór. Za niestosowanie się do sądowego zakazu, niezatrzymanie do kontroli oraz szereg wykroczeń, grozi mu do 5 lat więzienia, kolejny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna oraz aż 108 punktów karnych
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.