Previous
Next

Kraj. 12-latek odgryzł koledze kawałek skóry z czoła!

Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala 13-latek z powiatu biłgorajskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w niedzielę na boisku w Aleksandrowie 12-latek odgryzł mu fragment skóry z czoła. Ranny chłopiec przebywa nadal w lubelskim szpitalu pod opieką lekarzy. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia. Sprawa trafiła już do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w Aleksandrowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pomiędzy dwoma nieletnimi chłopcami w wieku 12 – 13 lat doszło do szarpaniny. W pewnym momencie 12-latek odgryzł mu fragment skóry z czoła. Obrażenia, jakich doznał, wymagały natychmiastowej pomocy lekarskiej. Chłopiec został przetransportowany do szpitala w Lublinie, gdzie nadal przebywa.

Po informacji o tym zdarzeniu, na miejsce skierowani zostali policjanci. Mundurowi ustalili między innymi świadków zdarzenia.
Z uwagi na charakter sprawy oraz wiek chłopców o zdarzeniu został poinformowany Sąd Rodzinny, który jest właściwy do rozstrzygania w tego typu sprawach. Kolejne czynności wykonujemy na polecenie Sądu.
aspirant Joanna Klimek

Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.