Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Makabryczna śmierć 40-latka – przysypała go gorąca kasza

40 – letni mężczyzna, który wykonywał prace na terenie jednej z firm zajmującej się przetwórstwem kaszy, został przygnieciony przez metalowy kosz. Znajdowała się w nim gorąca gryka, która przysypała mężczyznę. Niestety życia 40 – latka nie udało się uratować. 

Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj po południu na terenie powiatu janowskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40 – letni mężczyzna, który wykonywał prace na terenie jednej z firm zajmującej się przetwórstwem kaszy, został przygnieciony przez metalowy kosz. Znajdowała się w nim gorąca gryka, która przysypała mężczyznę. Pracownicy, którzy ruszyli na pomoc poszkodowanemu, doznali poparzeń ciała. Niestety życia 40 latka nie udało się uratować. 
Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniamy dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku.
aspirant sztabowy Faustyna Łazur
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.