Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Pędził BMW prawie 250 km/h!

2,5 tysiąca złotych mandatu oraz 15 punktów karnych otrzymał kierujący BMW, który za nic miał ograniczenie prędkości na drodze ekspresowej. Podczas pomiaru dokonanego przez kraśnicką drogówkę okazało się, że 29 latek jechał blisko 250 km/h. Apelujemy o przestrzeganie przepisów drogowych!

Został zatrzymany do kontroli drogowej, a za swoją nieodpowiedzialną jazdę został ukarany mandatem w kwocie 2,5 tysiąca złotych oraz 15 punktami karnymi.

Funkcjonariusze z kraśnickiej drogówki w ramach działań „Bezpieczna majówka”pełnili służbę nieoznakowanym radiowozem. Kiedy patrolowali drogę ekspresową S-19 w okolicach Modliborzyc, dokonali pomiaru prędkości jadącego z nadmierną prędkością BMW.
Okazało się, że 29 letni pirat drogowy przekroczył dwukrotnie dozwoloną prędkość. Pomiar wykazał, że poruszał się 243 km/h, co oznacza, że przekroczył prędkość o 123 km/h. Został zatrzymany do kontroli drogowej, a za swoją nieodpowiedzialną jazdę został ukarany mandatem w kwocie 2,5 tysiąca złotych oraz 15 punktami karnymi.
Nieodpowiedzialne zachowanie na drogach powoduje zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Jadąc z nadmierną prędkością, skutki ewentualnego wypadku mogą zakończyć się tragicznie. Apelujemy o ostrożną i bezpieczną jazdę oraz przestrzeganie przepisów drogowych!
młodszy aspirant Paweł Cieliczko
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.