Previous
Next
Previous
Next

Potrącenie rowerzysty w Głowaczowej

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę w miejscowości Głowaczowa. Nieuwaga rowerzysty była prawdopodobną przyczyną zderzenia się z osobowym mercedesem. Kierujący rowerem został przewieziony do dębickiego szpitala.

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę, około godz. 14.45 w Głowaczowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem, nie zachował ostrożności podczas nagłego skrętu w lewo, wjeżdzając wprost pod wyprzedzającego go mercedesa. 85-letni rowerzysta, mieszkaniec Golemek został przewieziony do dębickiego szpitala. Kierujący mercedesem, 68-letni mieszkaniec Wróblowej nie ucierpiał w zdarzeniu. Kierujący rowerem oraz mercedem, byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku, pracował technik kryminalistyki oraz funkcjonariusze drogówki. Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli dowody. Sporządzili także dokumentację fotograficzną. Okoliczności wypadku wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.