Previous
Next

Poziom Wisłoki w Dębicy ma ponad 2 metry

Poziom Wisłoki w Dębicy na ulicy Kościuszki ma ponad 2 metry. W ciągu ostatniej doby sięgnął maksymalnie 276 cm i spada. Do poziomu ostrzegawczego, który wynosi 4 metry brakuje prawie 2 metry, ale na razie nic nie wskazuje, żeby w najbliższych dniach został on przekroczony.

W powiecie dębickim nie ma zagrożenia powodziowego na żadnej rzece. Woda w nich jest podniesiona, ale mieści się z korytach i nigdzie nie sięgnęła poziomu ostrzegawczego. Prognozy przewidują zanik opadów deszczu nad naszym rejonem w najbliższych dniach. Sobota i niedziela zapowiadają się wręcz słonecznie i upalnie i może w końcu odpoczniemy od zimna i deszczu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.