Previous
Next

Sukces Julii Ciszek w konkursie biologicznym. Jest najlepsza w województwie!

Julia Ciszek uczennica klasy 8 Publicznej Szkoły Podstawowej w Nagawczynie osiągnęła ogromny sukces. Uzyskała najwyższy wynik w województwie i została laureatem konkursu kuratoryjnego z biologii. Tym wynikiem zagwarantowała sobie miejsce w wymarzonej klasie szkoły ponadpodstawowej we wszystkich szkołach ponadpodstawowych w województwie.

Julia od dawna przygotowywała się do konkursu, zagadnienia które opanowała sięgają poziomu akademickiego, Opiekunem Julii była pani Alicja Jasińska- nauczycielka biologii i chemii. To wielki, zasłużony sukces bardzo mądrej i pracowitej uczennicy, która z biologii w województwie, konkurując z tysiącem innych szkół, jest na samym szczycie. Julia marzy aby w przyszłości studiować medycynę. 
Serdecznie dziękujemy  rodzicom za wparcie córki w przygotowaniach. Dziękujemy pani Alicji za pomoc w przygotowaniach uczennicy do konkursu.
Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.