Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Czy w Dębicy i okolicach znalazłoby się miejsce dla tej pięknej „Kwiatowej Damy” ?

Taką piękną kwiatową dekorację od kilku lat na swoim Rynku mają mieszkańcy jednego z podhalańskich miast. „Kwiatowa Dama” bo tak została nazwana dekoracja która zdobi Rynek jest chętnie fotografowana przez mieszkańców i turystów. Co roku dama ma inną „sukienkę” . W tym roku jest ona w barwach narodowych , w ubiegłym była wielokolorowa, wcześniej biało-niebieska.

Czy Waszym zdaniem w Dębicy i jej okolicach znalazłoby się miejsce dla takiej „Kwiatowej Damy” ? Gdzie najlepiej by się prezentowała taka dekoracja ?

Kwiatową dekorację przygotowuje i dba o nią przez cały sezon miasto. „Kwiaty które stanowią suknię Kwiatowej Damy są to gotowe kompozycje, które umieszcza się w specjalnie przygotowanych w stelażu miejscach” – mówi przedstawicielka firmy ogrodniczej Ogrodnictwo Krzak.
Foto i video: Ogrodnictwo Krzak Nowy Targ

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.