Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dzień Patrona w I Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy

Dzisiaj w I Liceum Ogólnokształcący im. Władysława Jagiełły w Dębicy świętowano Dzień Patrona szkoły, który rozpoczął się złożeniem kwiatów pod pomnikiem Jagiełły i symbolicznym przekazaniem klucza do szkoły na ręce przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego przez dyrektora „Jagiełły” Wiesława Ostafina.

Tuż po rozpoczęciu uroczystości przy pomniku patrona szkoły dyrektor Ostafin skierował kilka słów do społeczności uczniowskiej, przekazał przedstawicielom uczniów symboliczny klucz do szkoły i życzył udanego świętowania Dnia Patrona Szkoły. Od tego momentu rządy w szkole objęli uczniowie, którzy świętowanie rozpoczęli od wspólnej belgijki. Później były gry i zabawy sportowe i zręcznościowe oraz testy sprawdzające wiedze o Patronie.

„Uczniowie mieli okazję zmierzyć się w zawodach rzędów, mocna ekipa wzięła udział w podchodach, a umiejętności zręcznościowe można było sprawdzić w specjalnej maszynie PlayBox! Jak się okazało to wcale nie było takie proste! Antoni Zaucha, Kinga Ostrowska i Zuzanna Wielgus gratulujemy zręczności. W podchodach podium wywalczyli uczniowie z klas 🥇1a 🥈1e 🥉1a. Serdecznie gratulujemy ” – poinformowali na FB szkoły uczniowie.

Fot. FB I LO w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.