Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pamiętacie? Jakie piękne trolejbusy jeździły po Dębicy!

Linie były na początku dwie, ale miało być więcej. Po Zatorzu do Straszęcina i z powrotem jeździły takie piękne „autobusy na prąd”. Ponoć pole magnetyczne w nich było tak silne, że niektóre zegarki elektoniczne, wówczas niesłychana rzadkość, zatrzymywały się gdy się do nich wsiadło.

Pamiętacie te trajtki? Macie swoje wspomnienia związane z nimi? Ktoś rozpoznaje gdzie zrobiono to zdjęcie?

Zapraszamy na nasz profil FB. Powspominajmy dawne czasy 🙂

Dyskusja na FB

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.