Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pożegnali się po ponad 15 latach

31 maja 2023 r. w Latoszynie Zdroju miało miejsce uroczyste pożegnanie Pani Patrycji Krupka – Głównego Specjalisty w Wydziale Organizacyjnym, która po ponad 15 latach zakończyła pracę na rzecz Gminy Dębica. Pani Patrycja od początku zajmowała się promocją Gminy Dębica, współpracą z organizacjami pozarządowymi i z zagranicznymi jak też krajowymi gminami partnerskimi. Wójt Gminy Dębica i zgromadzeni podziękowali za owocną współpracę wręczając okolicznościowy grawer oraz bukiet kwiatów.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.