Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedzi powiat dębicki

Prezes PiS Jarosław Kaczyński w najbliższą sobotę odwiedzi Pilzno- udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć. O godzinie 10.00 ma być gościem firmy „Taurus” , gdzie ma odbyć się przywitanie polityka.

Jarosław Kaczyński bywał w powiecie dębickim wielokrotnie. Kilka lat temu gościł w Paszczynie u Państwa Świętoniów. Wspierał też kampanię wyborczą byłego burmistrza Pawła Wolickiego oraz składał kwiaty pod Pomnikiem Smoleńskim, dziękując Stefanowi Bieszczadowi za zainicjowanie upamiętnienia w formie Memoriału ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.