Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Pijany kierowca BMW wpadł do rowu melioracyjnego, a potem schował się w lesie

38-letni kierowca, jadąc swoim bmw wpadł do przydrożnego rowu melioracyjnego, a następnie oddalił się od samochodu. Gdy zatrzymali go policjanci w wydychanym powietrzu miał niemalże 3 promila alkoholu w organizmie.

W niedzielne południe policjanci zostali powiadomieni o tym, że w Brzeźnicy gmina Radłów w rowie melioracyjnym stoi samochód bmw. W samochodzie nie ma kierowcy. Gdy na miejsce przyjechał służby okazało się, że w pobliskim lesie pomiędzy drzewami ukrywa się mężczyzna. Jest z nim utrudniony kontakt z uwagi na upojenie alkoholem. Badanie na jego zawartość wskazała niemalże 3 promile. Po wylegitymowaniu okazało się, że to 38-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego, który był również kierowcą bmw odnalezionego w rowie melioracyjnym. Mężczyzna stracił prawo jazdy, jednakże jak wytrzeźwieje, czeka go jeszcze postępowanie karne za prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwym. Musi liczyć się z wysoką grzywną i ewentualną karą więzienia.

To zdarzenie skończyło się tylko uszkodzeniem mienia. Niepokojące jest jednak to, że wsiadamy za kierownicę samochodu nieświadomi konsekwencji, jakie będą na nas ciążyły w przypadku spowodowania wypadku, w którym ucierpią inni.

Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.