Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Seniorzy w plenerze

Korzystając z pięknej pogody Seniorzy z Ośrodków Wsparcia Dziennego Senior + wyjechali w plener, aby pod okiem profesjonalnego fotografa wziąć udział w sesji fotograficznej.

Celem była stadnina koni Palomino w Chmielniku, jej urocze zakątki oraz konie, wśród których odbywała się sesja. Efekty sesji będzie można zobaczyć na kartach przyszłorocznego kalendarza, a my już dziś nie możemy doczekać się efektów.

Poniżej zamieszczamy przykładowe zdjęcia, które stanowią wspaniałą pamiątkę wyjazdu i zawisną w galeriach, w naszych ośrodkach wsparcia.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.