Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Uczniowie z Brzeźnicy na podium

30 maja 2023 r., w Zabawie odbyła się gala 20. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko-Plastycznego „ Bł. Karolino, świeć nam przykładem”. Na konkurs pod hasłem  „Nieść świadectwo pokoju” z całej Polski napłynęło 925 prac plastycznych.


Zespół Szkół w Brzeźnicy podczas gali reprezentowała p. Marta Polańska, której córka – uczennica klasy trzeciej,  Maryla zdobyła tytuł Laureata 1 miejsca. Odebrała ona także nagrodę swojej koleżance z klasy Milenie Pasierb, która uzyskała tytuł Laureata 2 miejsca. Nagrody wręczane były przez gości honorowych, m.in. bp. Stanisława Salaterskiego. Warto podkreślić , że uczniowie szkoły już od kilkunastu lat biorą udział w tym konkursie i postać Bł. Karoliny niezmiennie ich inspiruje. Prace plastyczne wykonane  były pod kierunkiem nauczycielki plastyki p. Agnieszki Duda.
Organizatorami 20. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko-Plastycznego „Bł. Karolino, świeć nam przykładem” byli Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Radłowskiej i Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.
Tekst i zdjęcia: ZS w Brzeźnicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.