Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Uroczystości nadania Publicznej Szkole Podstawowej w Podgrodziu imienia Ignacego Łukasiewicza

Staropolskim powitaniem Gość w dom – Bóg w dom – w imieniu Społeczności szkolnej Zespołu Szkół w Podgrodziu, pani dyrektor Barbara Szczerbińska przywitała Uczestników uroczystości nadania Publicznej Szkole Podstawowej w Podgrodziu imienia Ignacego Łukasiewicza.

Piękna, poruszająca swoją wymową oraz starannym przygotowaniem i przebiegiem ceremonia rozpoczęła się w Świątyni. Poświęcony sztandar szkolny, w asyście reprezentacji fundatorów, został przekazany Uczniom.

Uroczystą nominacją Sekretarz Generalny Zarządu Głównego Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego przyjął szkołę w poczet Placówek imienia Ignacego Łukasiewicza.

Przedstawiciele PCN Łukasiewicz wręczyli pani dyrektor Certyfikat potwierdzający członkostwo w Systemie Szkół Partnerskich.
W swoich wystąpieniach serdeczne gratulacje przekazali Szkole m. in.: Podkarpacka Kurator Oświaty – Pani Małgorzata Rauch, Rada Gminy Dębica – Pan Piotr Żybura, Wójt Gminy Dębica – Pan Stanisław Rokosz, Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” – Pani Magdalena Tobiasz-Dawidowicz, Dyrektorzy szkół gminnych, Absolwenci.

Pani Dyrektor podziękowała  wszystkim Przyjaciołom szkoły, dobroczyńcom oraz sponsorom. Wyrazy uznania skierowała również do społeczności szkolnej: „Przyjmijcie Państwo nieustające wyrazy szacunku, uznania oraz podziękowanie za wszystkie owoce waszego nauczycielskiego, pracowniczego oraz rodzicielskiego trudu. Dziękuję i gratuluję Wam – Kochani Uczniowie. Nasza MĄDROŚĆ ma początek w tym, co czujemy…”

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.