Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zwycięzcy konkursu odwiedzą Centrum Lotnicze w Chełmie

Do Centrum Lotniczego w Chełmie w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych pojadą w czerwcu laureaci Powiatowego Konkursu Wiedzy Lotniczej. Swoich sił w rywalizacji spróbowało blisko pół setki uczniów z pięciu szkół ponadpodstawowych. 

Celem konkursu było wyróżnienie szczególnie uzdolnionej młodzieży, promocja kształcenia na kierunkach zawodowych, pobudzenie zainteresowania tematyką lotniczą oraz współpraca między podmiotami kształcącymi w zawodach. Zmagania z zakresu wiedzy lotniczej zorganizował Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy.

Laureaci konkursu w poszczególnych szkołach to:

Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy (24 uczestników): 
•    Karol Jurek – I miejsce,
•    Maciej Pękala – II miejsce;

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy (15 uczestników):
•    Kamila Petryk – I miejsce,
•    Krzysztof Drozd – II miejsce;

Zespół Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu (5 uczestników):
•    Michał Ćwik – I miejsce,
•    Konrad Dobrzański – II miejsce;

Liceum Ogólnokształcące im. Sebastiana Petrycego w Pilźnie (3 uczestników)
•    Jan Dąbrowski – I miejsce,
•    Wiktoria Noga – II miejsce;

Zespół Szkół Nr 2 im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Dębicy (1uczestnik):
•    Jacek Zdziebło.

Fot. ZS nr 4 w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.