Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Autostrada A4. Ciężarówka przebiła bariery dźwiękochłonne i wpadła do rowu

Dziś około godziny 7.00 rano ciężarówka jadąca autostradą od strony Rzeszowa z nieznanych przyczyn zjechała z drogi, przebiła bariery dźwiękochłonne i wpadła do rowu. Auto zostało kompletnie zniszczone, w kabinie zakleszczony został kierowca pojazdu. Przybyli na miejsce strażacy uwolnili prowadzącego ciężarówkę mężczyznę, który w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Fot. OSP Żyraków

Fot. OSP Żyraków

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.