Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mieszkańcy Dębicy będą mieli okazję podyskutować na temat transportu w mieście

W najbliższy czwartek (6 lipca) o godz. 14:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy odbędą się warsztaty dla mieszkańców. Dotyczyć będą one Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Dębicko-Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego.

Główne kierunki rozwoju w zakresie systemu transportowego, lepszego wykorzystania sieci dróg i ścieżek rowerowych oraz transportu zbiorowego będą omawiane w czasie czwartkowego spotkania. Uczestnicy warsztatów będą także pracować w ramach metody World Cafe (podział na grupy), pochylając się nad tematami:

  • ruch pieszy,
  • ruch rowerowy (w tym urządzenia transportu osobistego),
  • transport zbiorowy,
  • ruch samochodowy.

Warsztaty będą także okazją do dyskusji o problemach z jakimi mieszkańcy zmagają się podczas codziennych podróży. Materiały zebrane w czasie spotkania zostaną wykorzystane w tworzonym Planie Zrównoważonej Mobilności Miejskiej, w celu zaproponowania adekwatnych rozwiązań transportowych na terenie Dębicko-Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego w perspektywie do 2045 r.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.