Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mural „jedną kreską” w Latoszynie Zdroju. Zobacz go z bliska !

W nowym amfiteatrze Uzdrowiska Latoszyn pojawiła się nowa atrakcja – liczący blisko 70m2 mural. Mural malowany jest techniką jednej linii od początku do końca, który przedstawia postacie grające na różnych instrumentach jak i same instrumenty z porozrzucanymi nutkami w tle.

„Mural był malowany 2 dni. Po mojej stronie było przygotowanie ściany, czyli zagruntowane powierzchni, malowanie podkładu, a następnie wykonanie szkicu i malowanie muralu techniką jednej linii. Do wykonania tej pracy został wybrany właśnie taki projekt wykonania muralu techniką jednej kreski, który wcześniej został przygotowany i zaakceptowany przez zleceniodawcę. Jak ktoś się wypatrzy to zaczyna się linia z lewej strony i można śledzić jak idzie linia i powstają postacie i instrumenty, które nawiązują do amfiteatru” – mówi Sebastian Krasoń z Plastek, Studio wykonawca muralu.

Fot. Plastek Studio

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.