Previous
Next

Płonęły odpady na dzikim składowisku śmieci

Wcoraj na dzikim wysypisku śmieci pomiędzy Małą a Niedźwiadą doszło do pożaru. Słup dymu widać było z odległości kilku kilometrów. Zaniepokojeni mieszkańcy powiadomili strażaków.

Fot. OSP Niedźwiada

„Pożar na terenie Niedzwiady widoczny z Łączek Kucharskich, brak lokalizacji oraz brak informacji o tym co dokładnie się pali. Udaliśmy się w stronę widocznego zadymienia, pożar zlokalizowaliśmy pomiędzy Niedźwiada a Małą, paliły się opony oraz różnego rodzaju śmieci bezpośrednio przy zalesionym terenie. Wyjazd GBA Mercedes w 9 osobowej obsadzie – relacjonują na swoim profilu FB strażacy z OSP Niedźwiada. W akcji brali udział strażacy z JRG Ropczyce, OSP Niedźwiada i OSP Mała.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.