Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wilk zaatakował człowieka w Łękach Górnych! Mężczyzna ma poranione ręce!

„Uwaga! Mieszkańcy Łęk Górnych, w okolicy Starego Gościeńca grasujący wilk pogryzł mieszkańca naszej miejscowości” – alarmuje na swoim profilu radny gminy Pilzno Czesław Buras.

-Na pewno coś go pogryzło bo ręce ma podrapane i całe były zakrwawione – powiedział w rozmowie z naszą redakcją Mirosław Miczek, szef OSP Łęki Górne i radny gminy Pilzno.

Do zdarzenia według relacji poszkodowanego miało dojść w rejonie Sterego Gościeńca. Mężczyzna usiłował odgonić agresywne zwierze, ale ono rzuciło się na niego i dotkliwie pogryzło.
Na miejsce wezwano pogotowie i policję. Mężczyzna został opatrzony, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.