Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

95 lat Ochotniczej Straży Pożarnej w Nagawczynie

Fot. Agata Wiater FB

12 sierpnia 2023 r. Druhowie i Druhny z OSP Nagawczyna świętowali 95-lecie swojej działalności podczas Pikniku „STRAŻACKA SIŁA razem dla bezpieczeństwa od 95 lat”. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, gry i zabawy z nagrodami, dmuchańce, występy artystyczne oraz zabawę taneczną z zespołem Ragtime. W loterii fantowej można było nabyć cegiełkę, z których sprzedaży dochód będzie przeznaczony na zakup sprzętu ratownictwa drogowego.

Pokazami sprzętu, samochodów, umundurowania służyli przedstawiciele 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. Łukasza Cieplińskiego, Policjanci oraz Strażacy z OSP Nagawczyna.

W imieniu Wójta Gminy Dębica gratulacje i życzenia z okazji jubileuszu 95-lecia OSP przekazał zastępca Wójta Marek Mikrut na ręce Prezes OSP Nagawczyna Karoliny Marć dziękując serdecznie za zaangażowanie i oddaną służbę na rzecz społeczeństwa.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.