Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Biało-czerwona powiewa nad powiatowym rondem

Biało-czerwona flaga z symbolem Polski Walczącej zawisła dzisiaj na maszcie zlokalizowanym na rondzie przy autostradowym łączniku A4 Dębica-Zachód. Powiat Dębicki upamiętnia w ten sposób 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Flaga we wspomnianym miejscu będzie się znajdować przez 63 dni – dokładnie tyle, ile trwało powstanie. Rondo nie jest przypadkowe, gdyż nosi imię hrabiego Alfreda Łubieńskiego z Zasowa w gm. Żyraków, który był żołnierzem Armii Krajowej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.