Koncert w Parku „Sokoła” przy Domu Kultury „Śnieżka”

Wczoraj w Parku „Sokoła” przy Domu Kultury „Śnieżka” odbył się koncert muzyki uwielbienia oraz patriotycznej w wykonaniu scholi złożonych z osób pochodzących z pobliskich parafii i okolic oraz zespołu muzycznego złożonego z absolwentów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy.

Schola Młodzieżowa oraz zespół muzyczny utworzone zostały na potrzeby cyklu koncertów. To młodzi ludzie pochodzący z pobliskich parafii i okolic, którzy swoim śpiewem i grą na instrumentach wyśpiewują swoją wiarę i wychwalają Boga oraz krzewią postawy patriotyczne. Większość z nich uczestniczyła w Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie 2023.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koncert ten był wyrazem dziękczynienia za ten czas, świadectwa ich pobytu połączone z postawami patriotycznymi w dniu Święta Wojska Polskiego i Cudu nad Wisłą.

źródło: MOK Dębica

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.