Pan Bogusław zakończył pracę w Urzędzie

30 sierpnia 2023 r. Bogusław Wiercioch przepracował swój ostatni dzień na rzecz Gminy Dębica i jej mieszkańców. Dokładnie po 27 latach i 8 miesiącach przeszedł na zasłużoną emeryturę. Pan Bogusław dał się poznać jako specjalista z zakresu geodezji oraz gospodarowania nieruchomościami.

Rozpoczynającemu nowy, życiowy rozdział Wójt Gminy Dębica i zgromadzeni podziękowali za owocną współpracę,  wręczając list gratulacyjny oraz upominek,  życząc aby nadchodzący czas obfitował w zasłużony odpoczynek oraz zdrowie.

źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.