Previous
Next
Previous
Next

Piknik Rodzinny w Dębicy – FOTOREPORTAŻ

Gry plenerowe, walki na miecze i strzelanie z łuku to tylko część atrakcji, które czekały na dębiczan na stadionie miejskim w ostatnią sobotę lipca.

Przechadzając siĘ pośród średniowiecznych kramów, wypełnionych ziołami, rękodziełem i rynsztunkiem wojów, usłyszeć można było fascynujące opowieści zapalonych rekonstruktorów oraz skosztować pysznego jadła. Dla najmłodszych przygotowano strefę sensoryczną, zabawy ruchowe i konkursy z nagrodami. Dużym zainteresowaniem uczestników rodzinnego pikniku cieszył się także pokaz żywych motyli.

źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.