Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Proboszcz parafii św. Jadwigi w Dębicy ks. Ryszard Piasecki odchodzi na emeryturę

Dwadzieścia lat temu proboszczem najstarszej w Dębicy parafii pw. św. Jadwigi został ks. Ryszard Piasecki. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora diecezjalnego radia RDN. Za kilka dni, 12 sierpnia 2023 roku oficjalnie przejdzie na emeryturę.

„Msza św dzięlczynna za dwudziestoletnią posługę proboszcza Ks. Ryszarda Piaseckiego w Parafii św. Jadwigi, będzie w najbliższą niedzielę 6 sierpnia o godz. 12.00. Dotychczasowy proboszcz przechodzi na emeryturę zgodnie z dekretem biskupa od dnia 12 sierpnia 2023 r. Nadarza się więc okazja do podsumowania minionego czasu i podziękowania Bogu i ludziom za wszelkie dobro.” – informuje na swojej stronie parafia św. Jadwigi w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.