Previous
Next
Previous
Next

Region. 2500 złotych mandatu i 15 punktów karnych za zbyt szybką jazdę

Policjanci z jasielskiej drogówki podczas ostatniego weekendu ujawnili kolejnych kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. W skutek szybkiej jazdy będą teraz musieli opłacić wysokie mandaty, a także zrobić sobie wolne „za kółkiem” przez najbliższe 3 miesiące.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle nie ustają w swoich działaniach, które mają zapewnić bezpieczeństwo i spokój na drogach naszego powiatu. Tylko podczas minionego weekendu ujawnili 11 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Największą prędkość, bo aż 130 km/h, rozwinął w sobotę w Siepietnicy kierujący volkswagenem 25-latek. Został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych.

W niedzielę, złe warunki atmosferyczne nie przeszkadzały kierującemu motocyklem marki BMW, który w Świerchowej podczas mocnych opadów deszczu poruszał się z prędkością 111 km/h. On z kolei otrzymał mandat w kwocie 2000 zł i 14 punktów karnych.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.