Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Ukradł piwo bo strasznie chciało mu się pić!

Jasielscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna po kradzieży kilku butelek piwa, szarpał się z pracownicą sklepu, która próbowała mu je odebrać. Pijany złodziej został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

We wtorek po godz. 15, funkcjonariusze z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zostali skierowani na ul. 3 Maja w Jaśle. Tam, w jednym ze sklepów spożywczych, miało dojść do kradzieży.
Na miejscu zastali pracownicę sklepu. Kobieta oświadczyła, że jedna z klientek wskazała jej mężczyznę, który miał zabrać kilka butelek piwa, a następnie wyjść ze sklepu nie płacąc. Pracownica sklepu natychmiast wybiegła za nim i  próbowała odebrać skradziony alkohol. Wtedy mężczyzną popchnął ją i zaczął szarpać. Powiedział, że nie odda piwa, ponieważ bardzo chce mu się pić. Po wszystkim oddalił się w kierunku centrum miasta.

Policjanci po chwili namierzyli podejrzanego, który siedział na jednym z przystanków autobusowych. W jego plecaku znaleźli skradziony alkohol. Mężczyzna miał problemy z utrzymaniem równowagi. Badanie alkomatem wskazało ponad 3,3 promila alkoholu w jego organizmie.
49-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mimo, że wartość towaru, który ukradł, to kilkanaście złotych, odpowie nie za wykroczenie, lecz za przestępstwo, jakim jest kradzież rozbójnicza. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności od roku do lat 10.

dl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.