Previous
Next
Previous
Next

Wystawa motoryzacyjnych perełek z dawnych lat

Blisko setka zabytkowych samochodów, motocykli i rowerów zaparkuje w niedzielę 20 sierpnia na dębickim Rynku w ramach wystawy Wehikuł Czasu – Retrospekcja. Impreza wystartuje o godz. 12:00 a zakończy się o 17:00 widowiskowym przejazdem wszystkich pojazdów ulicami miasta.

Automobilklub Stomil wraz z Klubem Motocyklowym Gryfici i Miastem Dębica zapraszają wszystkich miłośników klasycznych pojazdów na wyjątkową podróż w czasie po historii motoryzacji. Na Rynku 20 sierpnia zaparkują nie tylko zabytkowe automobile, ale również jednoślady: motocykle oraz rowery.

Ciekawą atrakcją dla wszystkich przybyłych na wystawę będzie ekspozycja zabytkowego silnika stacjonarnego, odpalanego co dwie godziny podczas wydarzenia. Finałem wystawy będzie parada pojazdów ulicami Dębicy. Motoryzacyjne perełki wyruszą z Rynku około godz. 17:00. Będzie je można zobaczyć na ulicach Rzeszowskiej, Bojanowskiego, Poddęby, Robotniczej, Krakowskiej, Piaski i Ignacego Lisa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.