Previous
Next

Pamiętacie czasy kiedy tyle kosztował w Dębicy makaron, jabłka, kawa i masło ?

Przeglądając stare rocznik Przeglądu Dębickiego w jednym z numerów z września 2003 roku natrafiliśmy na zestawienie cen kilku podstawowych produktów w różnych sklepach na terenie Dębicy. Pamiętacie że 20 lat temu makaron można było kupić za 1,15 zł, a olej za 2,99 zł.

Rok później w 2004 roku za masło płaciło się od 1,99 zł, za mleko od 1,09 a za cukier od 1,99 zł.
Inne ceny wyglądały tak:

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.