Previous
Next

Pętla Czasu – koncert inauguracyjny


3 listopada zapraszamy do Domu Kultury „Śnieżka” na koncert pt. „Ballady. Romanse. Niuanse.” w
wykonaniu Magdaleny Białoruckiej-Ogorzelec i Piotra Madury. Koncert zainauguruje 2. Ogólnopolski
Konkurs Recytatorski „Pętla Czasu”.

„Ballady. Romanse. Niuanse.” to projekt stworzony przez przyjaciół kochających teatr, poezje, muzykę i
sztuki plastyczne, balansujący na granicy recitalu i spektaklu muzycznego. Stworzony z szacunkiem do myśli Mickiewicza, zawierający elementy folku, ale i muzyki rozrywkowej. To połączenie klasyki z nowoczesnością. Muzyki z teatrem. Współczesne odczytanie dzieła romantyzmu.
Podczas wspólnej podróży do zaświatów wieszcza usłyszymy między innymi takie utwory jak: „Świtezianka”, „Pani Twardowska”, „Lilije”, czy „Romantyczność”.

muzyka/aranżacja/wokale: Magdalena Białorucka-Ogorzelec, Piotr Madura
instrumenty klawiszowe: Piotr Madura
reżyseria/scenografia: Dominika Migoń-Madura
kostiumy: Anna Pracało
zdjęcia: Patrycja Serafin
makijaż: Magdalena Migoń-Pietreanu
3 listopada 2023
17:00
Dom Kultury Śnieżka
Bezpłatne wejściówki można odebrać w DK Mors oraz DK Śnieżk

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.