Previous
Next
Previous
Next

Aleja Jana Pawła II w Dębicy. Audi uderzyło drzewo

Policjanci interweniowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego w Dębicy. Kierowca audi uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna był pijany, miał w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. 32-latek odpowie za kierowanie bez uprawnień, za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie wypadku.

Wczoraj przed godz. 22, oficer dyżurny dębickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Dębicy na Alejach Jana Pawła II, gdzie kierujący samochodem marki Audi uderzył w drzewo. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący audi, 32-letni mieszkaniec Dębicy, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca audi został ranny i przetransportowany do szpitala w Dębicy, gdzie podjęto decyzję o przewiezieniu poszkodowanego do rzeszowskiego szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Sprawca wypadku był pod wpływem alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało 0,6 promila alkoholu w jego organizmie. 

32-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, kierowanie pojazdem bez uprawnień i spowodowanie wypadku. Zabezpieczony materiał dowodowy pozwoli policjantom na dokładne wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.
Po raz kolejny apelujemy, aby po wypiciu alkoholu nie wsiadać za kierownicę pojazdu. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagraża życiu i zdrowiu nie tylko kierującego, ale także innych użytkowników dróg.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.