Previous
Next
Previous
Next

Czy to co robisz ma sens?

Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy zorganizował dwudniowe zajęcia profilaktyczne dla uczniów pt. „Czy to co robisz ma sens? – projekt przeciwdziałania przyczynom przestępczości wśród młodzieży”. Konferencję przeplataną wykonywanymi na żywo i autorskimi utworami muzycznymi i klipami poprowadził nowosądecki raper Arkadio.

Arkadiusz „Arkadio” Zbozień który ma za sobą setki spotkań z młodzieżą, prezentując historię swojego życia pokazał, jak można zmienić swoje życie — na pełne poczucia spełnienia i szczęścia, poprzez oparcie się na swoich pasjach, talentach i silnych stronach.

W organizację zajęć włączył się Powiat Dębicki, który podczas wydarzenia w Domu Kultury Mors w Dębicy reprezentowali Starosta Piotr Chęciek oraz Wicestarosta Adam Pieniążek.

Projekt którego koordynatorem był Ks. Jarosław Kokoszka z „Ekonomika” został zrealizowany dzięki dofinansowaniu z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

źródło: Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.