Previous
Next
Previous
Next

Jarmark Bożonarodzeniowy w Dębicy coraz bliżej

Ponad dwudziestu wystawców już zapowiedziało udział w tegorocznym Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w sobotę 16 grudnia br. Będą więc stoiska z serami, miodem, wyrobami cukierniczymi, ozdobami świątecznymi, gałązkami jemioły i siankiem na stół wigilijny. Podczas wydarzenia odbędą się także świąteczne biegi przedszkolaków i przebierańców.

Zakupy w ramach jarmarku będzie można zrobić od godz. 9:00 w sobotę 16 grudnia. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad dwudziestu wystawców z całej Polski. Na stoiskach nie zabraknie miodów, wędlin, wyrobów cukierniczych, bombek ręcznie malowanych, a także ozdób świątecznych.

Dębicki Rynek o godz. 12:00 wypełni się pięknie przebranymi przedszkolakami, którzy wezmą udział w Międzyprzedszkolnym Świątecznym Biegu Przebierańców, a godzinę później wyruszy Świąteczny Bieg Przebierańców 2023.

Na wszystkie dzieci czekał będzie św. Mikołaj w pięknych saniach. Nie zabraknie także stoiska z gałązkami jemioły oraz sianka na stół wigilijny. Na godz. 14:30 zaplanowano występ Kapeli Ludowej „Jodłowianie”. Na Jarmark Bożonarodzeniowy zaprasza Miasto Dębica oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.