Previous
Next
Previous
Next

Przy ul. Leszczynowej powstanie plac zabaw

Rada Gminy Dębica wyraziła zgodę na nabycie na własność dwóch działek położonych w Brzeźnicy. Prawie 20 arów zostanie włączone do zasobów Mienia Komunalnego Gminy Dębica z przeznaczeniem na cele publiczne, w tym pod infrastrukturę społeczno-techniczną m.in. urządzenie placu zabaw dla na terenie powstającego osiedla mieszkaniowego znajdującego się w obrębie ul. Leszczynowej.

Fot. pixabay

O zagospodarowanie przestrzeni od dłuższego czasu zabiegała Marta Wicher – Radna Senioralnej Rady Gminy Dębica oraz Liderka Klubów Seniora w Brzeźnicy i Brzeźnicy Woli. Pani Marta tłumaczy zasadność powstania placu rekreacyjnego w tej części Brzeźnicy poprzez brak tego typu obiektu, w pobliżu. 

„Na osiedlu ciągle przybywa domów, młodych rodzin. Dzieci na chwilę obecną nie mają miejsca gdzie mogli by spędzić wolny czas ze swoimi rodzicami oraz rówieśnikami. Miejsce to będzie również stanowić punkt spotkań oraz integracji mieszkańców. Serdecznie dziękuję Wójtowi Gminy Dębica za pozytywne rozpatrzenie prośby zagospodarowania terenu, jak również mieszkańcom za wsparcie.” – mówi Pani Marta.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.