Previous
Next

Rozpoczęto budowę Centrum Zarządzania Kryzysowego w Podgrodziu – ZDJĘCIA

Dzisiaj tj. 17 listopada 2023 r. miało miejsce uroczyste wbicie łopaty pod budowę  Centrum Zarządzania Kryzysowego jednostkami OSP w Gminie Dębica.

Przedmiotem inwestycji będzie budowa budynku użyteczności publicznej – Centrum Zarządzania Kryzysowego Jednostkami OSP w Gminie Dębica wraz z niezbędnymi instalacjami w m. Podgrodzie.

W projektowanym budynku znajdować się będzie  garaż dwustanowiskowy dla wozów strażackich, pralnia z pomieszczeniem porządkowym, szatnie odzieży własnej i odzieży strażackiej, umywalnie i  WC osobne dla kobiet i mężczyzn, oraz część socjalno – biurowa wraz ze stanowiskiem zarządzania kryzysowego.

Powierzchnia zabudowy projektowanego budynku  – 325,24 m2, wymiary budynku  – 24,90m x 13,45m, – wysokość budynku  -12,0 m

Szacunkowa wartość inwestycji to 2,5 mln zł. Dzisiejsze wbicie łopaty obejmuje to rozpoczęcie I etapu inwestycji, tj. roboty ziemne i przygotowawcze, roboty fundamentowe wraz z izolacjami, przyłączeniem instalacji kanalizacji sanitarnej oraz instalacji elektrycznej. Wykonawcą będzie firma Alpaline Invest Sp. z o.o., a wartość robót to kwota 304 tyś. zł. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania robót do połowy grudnia 2023 r.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.