Previous
Next

Tragiczny sobotni wieczór na drodze w Machowej

Dramatycznie przebiegał wczorajszy wieczór na drogach w Machowej. W ciągu niespełna 2 godzin od 21.00 do 22.30 na drodze krajowej 94 doszło do trzech wypadków w wyniku których jedna osoba poniosła śmierć.

Około godz. 21.00 strażacy z OSP Machowa zostają zadysponowani wraz z OSP KSRG Łęki Dolne do potrącenia dzika na drodze krajowej 94 w miejscowości Machowa. Podczas tej interwencja strażacy dostają informację o kolejnym zdarzeniu na tej samej drodze nieco dalej w kierunku Pilzna.

Fot. OSP Machowa

Fot. OSP Machowa

Fot. OSP Machowa

Według zgłoszenia samochód – bus wpadł do rowu, a w środku znajduje się zakleszczona nieprzytomna osoba. Na miejsce udają się OSP KSRG Łęki Dolne jednym samochodem oraz OSP Machowa. Do zdarzenia zadysponowana zostaje także PSP JRG 2 Dębica. Działania strażaków polegały na wyciągnięciu osoby oraz rozpoczęcia resuscytacji krążeniowo- oddechowej. Niestety osoba zmarła.

Fot. OSP Machowa
Fot. OSP Machowa

Po dojeździe karetki strażacy z OSP Machowa otrzymują kolejną informację o samochodzie leżącym w rowie w kierunku Tarnowa. Na miejsce zdarzenia udają się strażacy z OSP KSRG Łęki Dolne i OSP Machowa oraz policja. Po dojeździe na miejsce brak jakichkolwiek osób. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu oraz jego przeszukaniu, w każdym z zdarzeń uczestniczyła policja.

Fot. OSP Machowa

Fot. OSP Machowa

źródło/fot. : OSP Machowa

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.