Previous
Next

XIII Raut Niepodległości – wręczenie nagród laureatom konkursu

Dzisiaj, 10 listopada w Domu Kultury Mors w Dębicy o godz. 18.00 rozpoczął się XIII Raut Niepodległości z okazji Narodowego Święta 11 Listopada organizowany przez Stowarzyszenie Wspólnota Ziemi Dębickiej.

W pierwszej części uroczystości miało miejsce podsumowanie konkursu „Niepodległość jest nas …” i wręczenie przez Honorowego Prezesa Stowarzyszenia Stefana Bieszczada i wiceprezesa Lucynę Samborską nagród laureatom konkursu.

W dalszej części spotkania zaplanowane jest widowisko „Widzę kraj jakiś w oddali …” , występ Grupy Safo, uczniów Szkoły tańca i Ruchu „Soul Dance” oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.