Previous
Next
Previous
Next

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym. Droga jest zablokowana

Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie dzisiaj ok. 8.30 w Sędziszowie Małopolskim na DW 987 doszło do zderzenia osobowego VW z samochodem ciężarowym. Z wstępnych informacji wynika, że w wyniku zdarzenia ranne zostały 4 osoby. Droga jest zablokowana.

Aktualizacja : INFORMACJE POLICJI

Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do jakiego doszło na ul. Księżomost, w Sędziszowie Małopolskim. W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym, sześć osób zostało rannych. Policjanci pracują na miejscu.

Około godz. 8:30 policjanci z Ropczyc otrzymali zgłoszenie o wypadku, do jakiego doszło na ul. Księżomost, w Sędziszowie Małopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-latka kierująca osobowym volkswagenem, najprawdopodobniej na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu. 53-latek kierujący ciężarowym mercedesem, jadący z naprzeciwka, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał z drogi i wjechał do rowu.

Wstępnie ustalono, że sześć osób zostało rannych. Kierująca volkswagenem oraz czwórka pasażerów, dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Do szpitala na badania trafił także kierujący samochodem ciężarowym.

Ruch na odcinku drogi wojewódzkiej nr 987 jest zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.