Previous
Next
Previous
Next

27-latek bez prawa jazdy wjechał w budynek

27-latek bez prawa jazdy wjechał mercedesem w ścianę garażu. Za swój czyn poniesie odpowiedzialność przed sądem, a ponadto zapłaci wysoki mandat. Był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 15.30, na ulicy Żeromskiego w Dębicy. Jak ustalono, 27-letni mieszkaniec Dębicy, w wyniku niekorzystnych warunków atmosferycznych, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w ścianę garażu. Teraz za spowodowanie kolizji drogowej i kierowanie pojazdem bez prawa jazdy, poniesie odpowiedzialność przed sądem. Za spowodowanie zagrożenia mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 3 tysięcy złotych.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.