Previous
Next
Previous
Next

Fundacja „Gorąca Cegła” organizuje kiermasz dla Basi

„Tegoroczną zbiórką obdarujemy Basię, która zgłosiła się do nas po pomoc. Liczymy na otwarte serduszka oraz zaangażowanie waszych zdolności twórczych! Kwota jaką chcemy uzyskać do końca roku to 30 000zł na rehabilitacje Basi.

Zbieramy FANTY, które będziemy sprzedawać na kiermaszach w Rzeszowie oraz w Dębicy.
Dużą część ozdób świątecznych tworzymy siłą naszych rąk oraz naszych pomocników – dzieci, które należą do społeczności Fundacji Gorąca Cegła. Liczymy na waszą pomoc w postaci darowizn rzeczowych i finansowych. Zapraszamy również na zakupy na kiermaszach oraz wsparcie zrzutki online” – informuje Fundacja Gorąca Cegła.

Kiermasze będą organizowane:
02.12.2023 – Galeria Plaza RZESZÓW
16.12.2023 – Galeria RAJ.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.