Previous
Next
Previous
Next

„Gwiazdkowa zbiórka dla dzieci”

W grudniu 2023r. trwa „Gwiazdkowa zbiórka dla dzieci”  z Placówek Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” w Dębicy. Jest to już trzeci rok w ramach którego Poczta Polska zorganizowała zbiórkę dla podopiecznych naszych placówek.

W strukturach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy działają trzy Placówki Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” dla dzieci z rodzin korzystających z pomocy naszego Ośrodka. Pracujący w placówkach wychowawcy stwarzają swoim podopiecznym domową atmosferę, a także pomagają w nauce oraz dostarczają rozrywki i zabawy, promując spędzanie czasu wolnego bez agresji i przemocy. Organizowane są warsztaty edukacyjne, multimedialne, kucharskie oraz zajęcia sportowe i manualne.

Aby móc prowadzić zajęcia i czynić je atrakcyjnymi i dostosowanymi do potrzeb dzieci musimy dysponować wieloma narzędziami, takimi jak materiały plastyczne, gry, książki oraz materiały do wykonywania zajęć manualnych i sensorycznych.

W zdobyciu tych materiałów już po raz trzeci pomogą nam klienci i pracownicy Poczty Polskiej. To oni z dużym zaangażowaniem także i w tym roku w swoich placówkach rozpoczęli organizację zbiórki dzięki, której możemy doposażyć PWD „Zgranej Paki”.
źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.