Previous
Next
Previous
Next

Jak dziś u Was warunki na drogach po nocnych opadach ?

Zgodnie z zapowiedziami dziś w nocy mocno padał śnieg i w niektórych miejscach pokrywa śnieżna przekracza 40 cm. Opady spowodowały także utrudnienia w kursowaniu pociągów na trasach Kraków – Przemyśl, a na autostradzie A4 wciąż przy padającym śniegu są bardzo trudne warunki jazdy.

W związku z ciężkimi warunkami atmosferycznymi został przełożony z dzisiaj na 13 marca 2024 mecz pomiędzy Igloopolem Dębica, a Wisłą Kraków w ramach rozgrywek 17. kolejki U17.

Jak wyglądają dziś drogi w waszej okolicy ? Zapraszamy do komentowania i zamieszczania zdjęć na naszym FB

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.