Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Łyżwiarski spektakl już niebawem

Trwają próby do rewii „Śpiąca Królewna, Sleeping Beauty on Ice”. Spektakl łyżwiarski przygotowuje Uczniowski Klub Sportowy Łyżwiarstwa Figurowego „Mors” trenujący na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Łyżwiarstwo figurowe w Dębicy cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Obecnie w sekcji UKSŁF pod okiem trenerów ćwiczą zawodnicy z południowo-wschodniej Polski, z powodzeniem biorący udział w treningach, pokazach oraz zawodach łyżwiarskich i rolkarskich w Polsce i za granicą.

Klub w tym roku  świętuje swoje 20-lecie działalności. Z tej okazji przygotowywana jest wielka rewia łyżwiarska. Zawodnicy trenują do spektaklu „Śpiąca Królewna, Sleeping Beauty on Ice”. Efekty ich pracy będzie można podziwiać 17 grudnia o godz. 18:00 na lodowisku MOSiR w Dębicy.

Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny.
źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.