Previous
Next
Previous
Next

Region. Kobieta zginęła w płonącym domu

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś w Moderówce (pow. krośnieński). W pożarze drewnianego domu śmierć poniosła kobieta.

Fot. KM PSP Krosno

„Informację o pożarze otrzymaliśmy tuż przed godziną 15:30. Na miejsce zostało zadysponowanych 6 zastępów straży pożarnych z powiatu krośnieńskiego. Po częściowym przygaszeniu ognia strażacy weszli do budynku i znaleźli w środku kobietę. Niestety, nie udało się uratować jej życia” – relacjonują strażacy z PSP Krosno.

Fot. KM PSP Krosno

Fot. KM PSP Krosno

Przyczyny pojawienia się ognia nie są znane. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi dochodzenie mające na celu ustalenie szczegółów tragedii.
Źródło: PSP Rzeszów

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.