Previous
Next
Previous
Next

Wiktoria nagrodzona na Galimatiasie

W dniach 24-26 listopada w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów w Warszawie miał miejsce XXI Ogólnopolski Przegląd Teatrów Niesfornych Galimatias 2023.

Jury w składzie: prof. Bożena Suchocka-Kozakiewicz, Katarzyna Rospędowska, Jacek Sut, Wojtek Lisiecki doceniło naszą reprezentantkę i przyznało Wiktorii Skowron nagrodę w kategorii Najlepsza Aktorka Pierwszoplanowa za rolę w monodramie „wychowana” w reżyserii Dominiki Migoń-Madury.
Na festiwalu spektakl realizowała Aleksandra Występek, której dziękujemy za pomoc!
Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.